AFRICA: AFRICA CUP OF NATIONS - QUALIFICATION
18:15 Tunisia Eswatini
17:00 Burkina Faso Mauritania
14:00 Sudan Equatorial Guinea
19:45 Algeria Gambia
13:00 Malawi Morocco
15:00 Nigeria Seychelles
17:00 Botswana Angola
AFRICA: AFRICA CUP OF NATIONS U23 - QUALIFICATION
15:30 Mozambique U23 Zimbabwe U23
ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA
18:00 Club Lujan Midland
ARGENTINA: PRIMERA D METROPOLITANA
18:00 Deportivo Paraguayo Def. de Cambaceres
AUSTRALIA: NPL WESTERN AUSTRALIA
11:30 Bayswater Floreat Athena
AUSTRIA: REGIONALLIGA CENTRAL
18:00 Allerheiligen Wels
18:00 Bad Gleichenberg Sturm Graz (Am)
18:00 Vocklamarkt SC Weiz
18:00 WSC Wels Kalsdorf
AUSTRIA: REGIONALLIGA EAST
18:00 Neusiedl Parndorf
18:30 Mauerwerk Ebreichsdorf
BELGIUM: PROXIMUS LEAGUE - RELEGATION
19:30 Lommel SK Leuven
BELGIUM: SECOND AMATEUR DIVISION GROUP VFV B
19:30 Hasselt Bocholter
19:30 Spouwen-Mopertingen Patro Eisden
BRAZIL: CAMPEONATO CAPIXABA - PLAY OFFS
22:30 Serra Rio Branco ES
BRAZIL: CAMPEONATO CARIOCA - TACA RIO
FT Botafogo RJ4 1Portuguesa RJ
BURKINA FASO: PREMIER LEAGUE
16:00 ASFA Yennega Salitas
COLOMBIA: COPA AGUILA
FT Orsomarso3 1Cortulua
FT Quindio1 3Huila
FT America De Cali1 0Atletico F.C.
COSTA RICA: PRIMERA DIVISION - CLAUSURA
FT Carmelita0 3Herediano
FT Guadalupe0 3Cartagines
CROATIA: 2. HNL
14:00 Hajduk Split 2 Varazdin
14:30 Sesvete Medjimurje Cakovec
ENGLAND: PROFESSIONAL DEVELOPMENT LEAGUE
13:00 Coventry U23 Nottingham U23
13:00 Watford U23 Bolton U23
14:00 Millwall U23 Barnsley U23
14:00 QPR U23 Birmingham U23
19:00 Hull U23 Sheffield Utd U23
ETHIOPIA: PREMIER LEAGUE
14:00 St. George Adama Kenema
EUROPE: ELITE LEAGUE U20
19:30 Germany U20 Portugal U20
EUROPE: EURO - QUALIFICATION
19:45 Albania Turkey
19:45 Andorra Iceland
17:00 Bulgaria Montenegro
19:45 England Czech Republic
19:45 Luxembourg Lithuania
19:45 Moldova France
19:45 Portugal Ukraine
FRANCE: NATIONAL 2 - GROUP A
14:00 Nice II Frejus Saint Raphael
FRANCE: NATIONAL 2 - GROUP B
17:30 Le Puy Nimes II
18:00 Moulins-Yzeure Romorantin
GERMANY: 3. LIGA
18:00 Fortuna Koln Aalen
GERMANY: OBERLIGA BAYERN NORD
18:00 Eltersdorf Spvgg Ansbach 09
GERMANY: OBERLIGA BREMEN
18:00 Brinkumer Geestemunde
18:30 Oberneuland Aumund-Vegesack
GERMANY: OBERLIGA HAMBURG
18:30 SC Victoria Hamburg Wedeler TSV
19:00 Suderelbe Barmbek-Uhlenhorst
GERMANY: OBERLIGA MITTELRHEIN
19:00 Wegberg-Beeck Alfter
GERMANY: OBERLIGA NIEDERSACHSEN
19:00 Hagen/Uthlede Cloppenburg
GERMANY: REGIONALLIGA BAYERN
18:00 Buchbach Burghausen
18:30 Memmingen Schweinfurt
GERMANY: REGIONALLIGA NORDOST
18:00 Babelsberg Oberlausitz
18:00 BFC Dynamo Hertha Berlin II
18:00 Auerbach Rathenow
GERMANY: REGIONALLIGA NORTH
18:00 BSV Rehden St. Pauli II
GERMANY: REGIONALLIGA WEST
18:00 Verl Lippstadt
18:30 Oberhausen Dusseldorf II
IRELAND: DIVISION 1
19:30 Cobh Ramblers Shelbourne
19:45 Galway Drogheda
19:45 Athlone Longford
19:45 Wexford Bray
IRELAND: PREMIER DIVISION
20:00 Finn Harps Shamrock Rovers
KAZAKHSTAN: KAZAKHSTAN CUP - QUALIFICATION
09:00 Altai Semey Ekibastuzets
09:00 FC Ruzaevka Kyzylzhar
NETHERLANDS: EERSTE DIVISIE
19:00 Almere City Oss
19:00 Den Bosch Telstar
19:00 Eindhoven FC Dordrecht
19:00 FC Volendam Cambuur
19:00 Waalwijk Helmond
NORTH AND CENTRAL AMERICA: CONCACAF NATIONS LEAGUE - QUALIFICATION
19:00 Anguilla United States Virgin Islands
22:00 Saint Lucia Aruba
23:30 Cayman Islands Montserrat
NORTHERN IRELAND: NIFL PREMIERSHIP
19:45 Dungannon Linfield
PARAGUAY: PRIMERA DIVISION - APERTURA
22:15 Diaz Sp. Luqueno
PERU: LIGA 1 - APERTURA
20:30 Garcilaso Binacional
SCOTLAND: CHAMPIONSHIP
19:05 Partick Thistle Inverness
SLOVAKIA: 2. LIGA
17:00 Skalica Lok. Kosice
SOUTH AMERICA: COPA SUDAMERICANA
FT Aguilas1 1Oriente Petrolero
SOUTH AMERICA: SOUTH AMERICAN CHAMPIONSHIP U17
22:10 Uruguay U17 Argentina U17
FT Peru U170 0Chile U17
SPAIN: LALIGA2
20:00 Dep. La Coruna Almeria
20:00 Tenerife Osasuna
TUNISIA: TUNISIA CUP
13:00 Sportive Kebili Etoile Sahel
13:15 Djerba Esperance Tunis
UGANDA: PREMIER LEAGUE
13:00 URA SC BUL
UKRAINE: PERSHA LIGA
12:00 Mykolaiv Inhulets
WALES: CYMRU ALLIANCE
19:30 Holyhead Denbigh
19:30 Prestatyn Bangor City
WALES: DIVISION 1
19:30 Ammanford Haverfordwest
WALES: PREMIER LEAGUE - CHAMPIONSHIP GROUP
19:45 TNS Bala
WALES: PREMIER LEAGUE - RELEGATION GROUP
19:45 Llandudno Aberystwyth
WORLD: CHINA CUP
11:35 Uzbekistan Uruguay
WORLD: VIAREGGIO CUP - PLAY OFFS
13:00 Inter U19 Club Brugge U19
14:00 Bologna U19 Braga U19
14:00 Fiorentina U19 Parma U19
15:30 Genoa U19 Berekum Chelsea U19