AUSTRIA: REGIONALLIGA EAST
14:00 Ebreichsdorf Mannsdorf
AUSTRIA: REGIONALLIGA WEST
15:00 Seekirchen Schwaz
AUSTRIA: TIPICO BUNDESLIGA
14:30 Altach Ried
14:30 Austria Vienna Salzburg
14:30 Mattersburg Rapid Vienna
14:30 St. Polten AC Wolfsberger
14:30 Sturm Graz Admira
BRAZIL: COPA DO BRASIL
00:45 Atletico GO Flamengo RJ
00:45 Parana Atletico-MG
DENMARK: 2ND DIVISION - PROMOTION GROUP
12:00 Brabrand Marienlyst
12:00 Dalum IF B.93
13:00 Greve IF Avarta
13:00 Kjellerup Hvidovre
13:00 Thisted FC Bronshoj
EGYPT: PREMIER LEAGUE
15:00 Petrojet Enppi
17:30 Wadi Degla El Ismaily
FINLAND: YKKONEN
14:00 AC Oulu GrIFK
14:00 Jaro Honka
FRANCE: LIGUE 1 - RELEGATION
18:45 Troyes Lorient
GERMANY: BUNDESLIGA - RELEGATION
18:30 Wolfsburg Braunschweig
ICELAND: INKASSO-DEILDIN
14:00 Leiknir Leiknir F.
19:15 Keflavik Selfoss
KUWAIT: PREMIER LEAGUE
16:15 Al Qadisiya Khaitan
MOROCCO: BOTOLA PRO
16:00 Chabab Atlas Khenifra Olympique Khouribga
NETHERLANDS: EREDIVISIE - EUROPA LEAGUE - PLAY OFFS
18:45 AZ Alkmaar Utrecht
NETHERLANDS: EREDIVISIE - RELEGATION
16:30 Breda Nijmegen
17:45 Maastricht Roda
NORWAY: NM CUP
16:00 Asker Stabaek
16:00 Egersunds Viking
16:00 Arendal Notodden
16:00 Nybergsund Kongsvinger
POLAND: DIVISION 1
16:00 Tychy Wisla Pulawy
ROMANIA: LIGA 1 - RELEGATION GROUP
17:30 FC Botosani CSM Iasi
RUSSIA: PREMIER LEAGUE - RELEGATION
09:00 SKA Khabarovsk Orenburg
12:30 Yenisey Arsenal Tula
SCOTLAND: PREMIERSHIP - RELEGATION
18:45 Dundee Utd Hamilton
SINGAPORE: S.LEAGUE
11:30 Hougang Tampines
SOUTH AMERICA: COPA LIBERTADORES
22:30 River Plate Ind. Medellin
00:45 Penarol Wilstermann
00:45 Palmeiras Atl. Tucuman
SWEDEN: DIVISION 2 - NORRA GöTALAND
13:00 Vargarda IK FBK Karlstad
14:00 Nordvarmland Skoftebyns
15:00 Karlstad Gauthiod
SWEDEN: DIVISION 2 - NORRA SVEALAND
11:00 Gute Aspudden Tellus
15:00 Karlbergs Stromsbergs
12:00 Skiljebo Karlslunds
14:00 Upsala Eskilstuna City
SWEDEN: DIVISION 2 - NORRLAND
13:00 Hudiksvalls Anundsjo
12:00 Valbo FF Bodens
14:00 Gaellivare Malmberget Soderhamns
14:00 Skelleftea Pitea
SWEDEN: DIVISION 2 - SöDRA SVEALAND
13:00 Huddinge Sleipner
14:00 Sylvia Varmdo
14:00 Motala Linkoping City
SWEDEN: DIVISION 2 - VäSTRA GöTALAND
12:00 Eskilsminne Vinbergs
12:00 Ullareds IK Hittarps
SWEDEN: SUPERETTAN
17:00 Orgryte Varnamo
TURKEY: TFF 1. LIG - PLAY OFFS
16:00 Giresunspor Eskisehirspor
18:30 Goztepe Boluspor
UKRAINE: YOUTH LEAGUE - LOSERS STAGE
14:00 Volyn Lutsk U21 Oleksandriya U21
UKRAINE: YOUTH LEAGUE - WINNERS STAGE
13:00 Ch. Odessa U21 Zorya U21
14:00 Shakhtar Donetsk U21 Dynamo Kiev U21
09:00 Olimpik Donetsk U21 Karpaty U21
USA: USL
02:30 Reno Tulsa Roughnecks
15:00 Bethlehem Charleston